Internet

Jak se (ne)stát internetovým nepřítelem

Každý člověk, který se aktivně podílí na přispívání obrázky, videi, texty či pouhými komentáři pod články na internet tiše touží i po nějaké té popularitě. Chce, aby o něm lidé věděli. Řešení tohoto zapeklitého problému je přitom tak prosté. Klíčem k úspěchu na internetu je dát o sobě vědět, a to pořádně! Je několik způsobů, jak přijít ke slávě, nicméně snadnou metodou, jak docílit toho, aby si vás lidé pamatovali je v lidech vyvolat pasivní agresi k vaší osobě. Zde je návod, jak se (ne)stát miláčkem online diskuzních fór!
anonymní postava
 
Flamewars
Není nad pořádnou vášnivou debatu, kde jsou účastnici napadáni, každý využívá argumenty ke své obraně nebo k útoku, je zde zapojen velký počet přispěvatelů a celá tato bitva nemá konce. Pakliže máte zájem na sebe upoutat pozornost, započněte novou válku, ve kterém negativně či pozitivně budete probírat téma, co je všem tak velmi citlivé. Všichni pak budou podrážděni vaším postojem k určité situaci a tím pádem získáte to, co chcete – povědomí u lidí. Nebude sice kladné, ale to vám bude jedno.
 
CAPSLOCK
Na nejnavštěvovanějších online diskuzních míst, kde můžete psát i pod rouškou anonymity vyjádřete svůj názor k aktuálnímu dění velkým písmem. Text psaný velkým písmem vyvolá pocit, že autor onoho komentáře řval. Je naprosto jedno, jestli se článek bude zabývat roztomilými štěňátky a vy do komentářů napíšete o tom, jak zlaté časy to byly, když tu vládl komunismus. Vše pište velkým tiskacím písmem. To určitě lidi upoutá.
 muž o notebooku
Pravopis si odskočil
Kromě funkce capslocku vřele také doporučuji, abyste do své komentáře psali pravopisně a gramaticky špatně. Nejenže získáte velkou vlnu negativních reakcí, ale také budete někdo, kdo neumí pravopis, kdo by se měl vrátit do školy a zároveň se vaše přezdívka, co se pomalu stává oblíbená napříč internetem velmi dobře zapamatuje.
 
Výhrůžky
Komentujete článek na choulostivé téma a podkládáte jej falešnými argumenty. V okamžiku, kdy na vás zareaguje někdo, jehož reakce bude rozporuplná s vaším postojem, a kde onen reagující vás začne přebývat pravdivými důvody, pohrozte mu. Nebojte se vycenit zuby, vždyť jste přeci na internetu – v místě, kde jsou všichni odvážní a silní. Hrozte mu imaginárními přáteli, kteří si ho mohou vystopovat a pěkně ho zmlátit. Buďte krutí. Buďte nemilosrdní. Tyto hodné duše vám přeci nemohou stát v cestě!
 
Jsi jenom ovce!
Když vám v nějaké hádce dojdou argumenty, nazvěte svého protivníka pouhou masovou ovcí, která jde s davem, a bojí se vyjádřit vlastní názor. Dokonalá obrana, aby si druhá strana nemyslela, že jste v koncích, ne? Opak je však pravdou.
 prsty na klávesnici
Velice činný jedinec
Článek, jehož obsahem jsou místa, která by se měla renovovat, předneste vznešenou hlášku, že by se tím mělo něco udělat, a to co nejdřív! Sice nemáte páru, jak a kdy to provést, a kde vůbec sebrat peníze, ale tím, že se v této věci angažujete působíte v očích čtenářů jako velice aktivní člověk. To, že celou věc nemyslíte vážně je věc druhá. Nikdo se starat nebude.
 

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Jak se (ne)stát internetovým nepřítelem